28 czerwca 2024

Szósteczkowe rekomendacje

 


Carter Quinn, po powrocie z college'u do rodzinnego Rhode Island, postanawia nauczyć się włoskiego. Pragnie wyjechać do kraju miłości i wina, z nadzieją, że spotka tam kobietę swojego życia. Nauka obcego języka nie jest jednak prosta, a to za sprawą nauczyciela, Giancarlo. Ekscentryczny staruszek, profesora muzyki, który od lat jej nie tworzy, mieszka sam. Włochy opuścił przed laty. Dlaczego? O to pytać nie wolno.

Wspólna podróż do krainy dzieciństwa Giancarlo zbliży obydwu mężczyzn. Będzie to prawdziwa lekcja nie tylko włoskiego, ale i - a może przede wszystkim - życia.

Lekcje włoskiego” to znakomita lektura nie tylko dla pasjonatów i podróżników, ale dla wszystkich, łaknących chwili odpoczynku i zatrzymania się w biegu. Peter Pezzeli daje nam również rady jak skutecznie uczyć się języków obcych oraz przekonuje, że to, czego niekiedy gorączkowo szukamy, znajduje się najbliżej nas. Zadbajcie zatem, by w waszym otoczeniu znalazła się książka Petera Pezzelli, a wówczas zawsze towarzyszyć wam będzie buona fortuna.

Książkę można wypożyczyć tu:

LEKCJE WŁOSKIEGO

A.S.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz